Kontakt

Szkolenie „Zarządzanie stresem i kontrolowanie emocji”

W czwartek 9.06.2022 r. zespół wrocławskiego SCWEW oraz nauczyciele z placówek objętych jego wsparciem wzięli udział w szkoleniu „Zarządzanie stresem i kontrolowanie emocji”, które poprowadziła psycholog, pani Magdalena Gruza-Krzyżanowska.

Prowadząca przybliżyła nam teoretyczne zagadnienia związane ze stresem, jego rolę w procesach adaptacyjnych, wpływ reakcji stresowej na organizm, jak i przebieg reakcji stresowej w zależności od specyfiki osobowościowej oraz sytuacyjnej.

Mieliśmy także okazję poznać sposoby i techniki mające na celu podniesienie kompetencji w zakresie skutecznego radzenia  sobie ze stresem, które przećwiczyliśmy podczas warsztatów w grupach.

Szkolenie było bardzo ciekawe i inspirujące do dalszego samorozwoju. Aby skutecznie pomagać innym, trzeba przecież najpierw zadbać o swój własny dobrostan.

  

Aktualności

Okres trwałości projektu SCWEW

Od 1 lipca  do 30 września 2023 roku trwa okres zapewnienia trwałości przedsięwzięć grantowych. Placówki, w których będą prowadzone działania w ramach trwałości projektu we Wrocławiu to

Czytaj więcej »

Publikacja SCWEW Wrocław

Dzielimy się z Państwem naszą publikacją na temat lekcji modelowych w klasie zróżnicowanej, a także jedną z metod ich prowadzenia jaką jest lekcja odwrócona. Podczas

Czytaj więcej »